Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia Asia Zajączkowska na VI Dolnośląskiej Gali Talentów!

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


Asia Zajączkowska na VI Dolnośląskiej Gali Talentów! Drukuj Email

gala 2016 1gala 2016 2 001

 

Śpieszymy z informacją o niezwykłym pokazie naszej utalentowanej koleżanki Joanny Zajączkowskiej na VI Dolnośląskiej Gali Talentów. Akrobatyka powietrzna to pasja Asi, a jej wyczyny w tej dziedzinie już nie raz mogliśmy oglądać na szkolnych i pozaszkolnych uroczystościach.

Tym razem Asia zdecydowanie się wyróżniła na wyżej wspomnianej Gali, wprawiając w zachwyt zgromadzoną publiczność pokazem akrobatycznych umiejętności do muzyki Ivana Torrenta "Icarus". Zebrani z zapartym tchem oglądali występ naszej koleżanki i gorącymi, długimi owacjami wyrazili swoje zadowolenie.

Asi w wyjeździe do Wrocławia towarzyszyli: Pani Dyrektor II LO Jolanta Dubińska oraz Pani Małgorzata Zajączkowska - nauczyciel w II LO i równocześnie mama występujacej.

Upamiętnieniem wydarzenia jest poniższa fotografia naszych delegatów z Dolnośląskim Kuratorem Oświaty - Panem Romanem Kowalczykiem.

 

01 gala 2016

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.