Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna

Rok szkolny 2016/2017 rozpoczęty! Drukuj Email

Uroczyście ogłaszamy, że rok szkolny 2016/2017 w IILO uznajemy za rozpoczęty. Dziś w hali sportowej odbyła się akademia, gromadząca uczniów, nauczycieli i innych pracowników szkoły oraz przybyłych gości. Została ona przygotowana przez klasę 2b pod kierunkiem p. prof Iwony Kuriaty.

P. Dyrektor Jolanta Dubińska gorąco powitała zgromadzonych, a w szczególności uczniów klas pierwszych, którzy związali swoje losy z II LO przez najbliższe 3 lata. W imieniu Rady Rodziców życzenia dla poszczególnych roczników składał p. Jacek Lerka. Uczniowie klasy 2b przygotowali zabawną scenkę nawiązującą do profili poszczególnych klas. Padły również rady dla pierwszoklasistów - czyli "co robić, by przetrwać w II LO" ;). Asia Zajączkowska wywołała zachwyt prezentując swoje niezwykłe umiejętności akrobatyczne na szarfie, a pełen energii i piękna głos Karoliny Gil z towarzyszącym gitarowym akompaniamentem Macieja Fedko wzbudził wiele pozytywnych emocji.

Po uroczystości uczniowie rozeszli się do klas na spotkania z wychowawcami.

 

Drodzy uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły!

Życzymy wiele sił, by ten rok szkolny okazał się

jeszcze piękniejszy niż poprzednie lata!

 

Pamiętajmy: "Labor omnia vincit"!

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.