Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna

Wycieczka integracyjna klasy 1b - relacja! Drukuj Email

W czwartek, 15 września cała nasza klasa (1b) wybrała się na wycieczkę integracyjną do Karpacza. Towarzyszyły nam nasza wychowawczyni, pani Joanna Zimna oraz pani pedagog Jolanta Golubińska – Bartosik.

Wyjazd udał się znakomicie, w szczególności dzięki przemiłej atmosferze oraz wspaniałej pogodzie. Mimo bogatego programu wypełnionego górskimi wędrówkami i spacerami w centrum Karpacza, nie zabrakło czasu na wspólne szaleństwo na torze saneczkowym „Kolorowa”, oraz liczne zabawy integracyjne, dzięki którym jeszcze lepiej się poznaliśmy. W świetnie wyposażonym i wygodnym hotelu „Karolinka” czekało na nas wiele atrakcji: warsztaty z iluzjonistą i nauka kilku magicznych trików, kręgle, ognisko, dyskoteka. Nasza klasa nawiązała przyjazne relacje nie tylko z nowymi koleżankami i kolegami ale także z naszymi opiekunkami.

Szkoda, że tak szybko musieliśmy wracać do domu.

Wiktoria H. Ib

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.