Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna Konkursy Uwaga!!! Konkurs języka angielskiego English High Flier!

Uwaga!!! Konkurs języka angielskiego English High Flier! Drukuj Email

1041 2015 02 02 Sukcesy SP w konkursie English High Flier 2014

Miłośnicy języka angielskiego mają okazję zgłosić się do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH HIGH FLIER. Konkurs odbędzie się 30 listopada 2016r. i jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. Patronat nad programem objęła Politechnika Wrocławska. Koszt uczestnictwa jednego ucznia w konkursie to 9 zł.

Zgłoszenia i wpłaty u nauczycieli języka angielskiego lub bezpośrednio u pani Marty Szadkowskiej (sala 102) do dnia 9 listopada 2016 roku.

O szczegółach konkursu czytaj w regulaminie dostępnym na stronie www.jersz.pl.

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.