Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna

Ciepłe wspomnienia... Drukuj Email

W coraz chłodniejsze listopadowe dni ciepło wspominamy wyjazdy integracyjne klas pierwszych. Choć od września minęło już trochę czasu, zapraszamy do zapoznania się z wrażeniami uczniów klasy 1d ze wspólnej wycieczki.

"W dniach 19-20 września 2016 roku uczniowie klas 1D i 1A wraz z opiekunami uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym do Srebrnej Góry. Wycieczka ta miała na celu poznanie się zespołów klasowych, zawarcie nowych przyjaźni, a przede wszystkim spędzenie czasu w milej atmosferze. Uczniowie brali udział w zajęciach odbywających się w tamtejszej twierdzy. Uczyły ich współpracy w grupie, zaufania do siebie, tego, ze zawsze mogą na sobie polegać. Jednak największą atrakcją była nowo nabyta umiejętność - strzelanie z luku do celu. Wszystkim sprawiły dużo radości, mimo niesprzyjającej pogody. W czasie wyjazdu odbyły się także zajęcia z panią psycholog, na których poznaliśmy się bliżej i dowiedzieliśmy się o sobie nawzajem wielu ciekawych informacji . Drugą atrakcją wartą zapamiętania był zjazd z mostu oraz grupowy spacer po górach.

Wszystko zostało zapięte na ostatni guzik i dobrze zaplanowane.

Wracaliśmy z wyjazdu zadowoleni i bogatsi w nowe doświadczenia."

 

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.