Szkoła

Odkrywc├│w

Talent├│w

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdj─Öcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 
´╗┐
Strona g┼é├│wna O szkole Osi─ůgni─Öcia WYNIKI KONKURSU ÔÇ×KOMUNIKATYWNY EUROPEJCZYKÔÇŁ!

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szko┼éy niejednokrotnie cieszyli┼Ťmy si─Ö sukcesami naszych uczni├│w. S─ů oni znani z licznych tytu┼é├│w mistrzowskich, jakie zdobywaj─ů w r├│┼╝norodnych dyscyplinach sportowych, zwyci─Ö┼╝aj─ů te┼╝ w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza m┼éodzie┼╝ nie pozostaje oboj─Ötna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w dzia┼éalno┼Ťci szkolnego ko┼éa wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zosta┼éy wielokrotnie zauwa┼╝one i docenione.

Poni┼╝ej prezentujemy najnowsze osi─ůgni─Öcia naszych uczni├│w...

´╗┐
WYNIKI KONKURSU ÔÇ×KOMUNIKATYWNY EUROPEJCZYKÔÇŁ! Drukuj Email

Dnia 10 lutego 2017 w II Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůcym odby┼é si─Ö mi─Ödzyszkolny konkurs j─Özykowy zatytu┼éowany ÔÇ×Komunikatywny EuropejczykÔÇŁ, w kt├│rym udzia┼é wzi─Ö┼éo 58 reprezentant├│w szk├│┼é regionu lubi┼äskiego wy┼éonionych w eliminacjach szkolnych.

Oto lista laureat├│w:

w kategorii szkół gimnazjalnych:

I miejsce - Katarzyna Światowska - Gimnazjum Salezjańskie

II miejsce - Wojciech Hernat - Gimnazjum Salezjańskie

III miejsce - Michał Porczyński -Zespół Szkół Integracyjnych

w kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

I miejsce - Marta Macyszyn - I LO

II miejsce - Katarzyna Białek - II LO i Olga Młynarz - II LO

III miejsce - Tomasz Lerka - II LO

Serdecznie gratulujemy zwyci─Özcom! Jeste┼Ťmy bardzo dumni z wszystkich uczni├│w reprezentuj─ůcych II LO. Na li┼Ťcie laureat├│w nasza pi─Öcioosobowa dru┼╝yna uplasowa┼éa sie w pierwszej si├│demce. Brawo!!!

 

 

 

 

Troch─Ö statystyki

Szko┼éa dzia┼éa od 1.09.1987. Jej mury opu┼Ťci┼éo ponad 5.000 absolwent├│w. Obecnie edukacj─ů 19 klas zajmuje si─Ö 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnosz─ů sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywaj─ů medale w zawodach sportowych, s─ů znani z osi─ůgni─Ö─ç artystycznych.