Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna Konkursy

Aktualne konkursy
Konkurs fizyczny "Poszukiwanie Talentów"! Drukuj Email
Polskie Towarzystwo Fizyczne i Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w ogólnopolskim konkursie fizycznym - Poszukiwanie Talentów.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem na stronie:
www.talenty.fuw.edu.pl
 
Głogowski konkurs kaligrafii! Drukuj Email
Muzeum głogowskie zaprasza do udziału w konkursie wszystkich uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy posiadają zdolność starannego pisania i chcą zmierzyć się z zapomnianą już sztuką kaligrafii. Na konkurs należy przygotować fragment tekstu z Roczników Jana Długosza oraz swój inicjał. Celem konkursu jest propagowanie idei starannego pisania, zapoznanie się z jego historią i tradycją oraz rozpowszechnianie umiejętności kaligraficznych. Prace prosimy nadsyłać do 30.03.2012r. 2 etap konkursu odbędzie się 19.04.2012r. o godz. 12:00 w naszym muzeum. Ogłoszenie wyników nastąpi 19.05.2012r. w czasie Nocy w Muzeum.

Szczegółowy regulamin do pobrania: kaligrafia_konkurs.pdf
 
Zaprojektuj zaproszenie! Drukuj Email
Ogłaszamy konkurs na wykonanie zaproszenia na Międzyszkolny Festiwal Piosenki Francuskiej. Termin wykonania zaproszenia: do 22.02.2012 r. Szczegółowe informacje o formie wykonania u p. Adama Dragan w s. 116 oraz w poniżej zamieszczonym pliku.
 
„Tacy różni, a tacy podobni – cudzoziemcy w Polsce” – konkurs literacki! Drukuj Email
Międzynarodowa Organizacja do spraw Migracji IOM serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z całej Polski do udziału w konkursie literackim „Tacy różni, a tacy podobni – cudzoziemcy w Polsce”, organizowanego w ramach projektu pn. „Międzykulturowa Szkoła w Wielokulturowej Społeczności”, a współfinansowanego z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich. Prace w trzech kategoriach wiekowych można nadsyłać do 29 lutego 2012 roku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Szczegółowe informacje na stronie: www.iom.pl
 
Muzealne spotkania z fotografią! Drukuj Email
Muzeum w Koszalinie oraz Pomorskie Stowarzyszenie Edukacji Regionalnej organizują konkurs pod nazwą Muzealne spotkania z fotografią. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży (przed ukończeniem 20 roku życia). Informacje nt. konkursu: www.mszf.px.pl

 
XII edycja Lubelskiego Festiwalu Herbertowskiego! Drukuj Email
XIV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie zaprasza uzdolnioną muzycznie i plastycznie młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w ogólnopolskim konkursie. Źródłem inspiracji i poszukiwań utworów konkursowych tegorocznej edycji Festiwalu będzie temat: „Miłość w poezji i epistolografii Zbigniewa Herberta”. Więcej informacji na stronie: http://festiwal.zso1.lublin.pl
 
Międzyszkolny Festiwal Piosenki Francuskiej 2012! Drukuj Email
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału
w Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Francuskiej,
który odbędzie się 30 marca 2012r.
w Centrum Kultury „Muza”.


Zgłoszenia wraz z oryginalną piosenką nagraną na płycie prosimy składać w sekretariacie naszej szkoły najpóźniej do 3 lutego 2012 r. Przekazane materiały zostaną zwrócone po Festiwalu. Wszelkich informacji udzielają panie Marta Szadkowska (s. 102) i Natalia Ossowska.
 
"Na zdrowie, na szczęście, na to Boże Narodzenie..." Drukuj Email
Polkowickie Centrum Animacji serdecznie zaprasza do udziału w Internetowym konkursie na najpiękniejsze życzenia świąteczne i wiersz o tematyce bożonarodzeniowej "Na zdrowie, na szczęście, na to Boże Narodzenie..."

Jego celem jest kultywowanie tradycji świątecznych oraz uwrażliwianie na piękno słowa.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 6 stycznia 2012 r. przysłać pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Polkowickie Centrum Animacji, ul. Skalników 4, 59-100 Polkowice, jedną propozycję swoich życzeń świątecznych i/ lub jeden wiersz, którego motywem przewodnim będzie Boże Narodzenie.

Szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa i zasadach konkursu w regulaminie (załącznik)
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 następna > ostatnia >>

Strona 22 z 25

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.