Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna Konkursy

Aktualne konkursy
Międzyszkolny Festiwal Piosenki Francuskiej! Drukuj Email

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Francuskiej, który odbędzie się 3 kwietnia 2014 r. w Centrum Kultury „Muza”.

Zgłoszenia wraz z oryginalną piosenką nagraną na płycie prosimy składać w sekretariacie naszej szkoły najpóźniej do 7 marca 2014 r. Przekazane materiały zostaną zwrócone po Festiwalu. Wszelkich informacji udzielają panie Marta Szadkowska (sala 102) i Natalia Ossowska (sala 19).

Regulamin i formularz znajdziecie w zakładce
FESTIWAL

 
Ogłaszamy KONKURS INFORMATYCZNY! Drukuj Email

PRACE KONKURSOWE PRZYJMUJEMY DO 7 MARCA 2014 r.

Konkurs polega na wykonaniu oryginalnego projektu zaproszenia na Międzyszkolny Festiwal Piosenki Francuskiej, który odbędzie się w kwietniu 2014 r. w CK MUZA.

Projekt należy wykonać w wybranym przez siebie programie graficznym, np. GIMP (możliwe również namalowanie projektu okładki w inny plastycznie sposób i później skan do grafiki komputerowej).

Poniżej szczegółowe informacje...

Więcej…
 
UWAGA UCZNIOWIE! Drukuj Email

UWAGA UCZNIOWIE!

13 LUTEGO 2014R. (CZWARTEK)

O GODZ. 8.55 W SALI NR 12 ODBĘDZIE SIĘ SZKOLNY ETAP

TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM.

ZAPISY, DO ŚRODY
12 LUTEGO 2014R.,
U E. GARNOWSKIEJ

 
UWAGA! Międzyszkolny Festiwal Piosenki Francuskiej! Drukuj Email

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Francuskiej, który odbędzie się 3 kwietnia 2014 r. w Centrum Kultury „Muza”.

Zgłoszenia wraz z oryginalną piosenką nagraną na płycie prosimy składać w sekretariacie naszej szkoły najpóźniej do 7 marca 2014 r. Przekazane materiały zostaną zwrócone po Festiwalu. Wszelkich informacji udzielają panie Marta Szadkowska (sala 102) i Natalia Ossowska (sala 19).

Regulamin i formularz znajdziecie w zakładce
FESTIWAL

 
3,2,1... Start! Ruszają zapisy do Net Masters Cup 2014! Drukuj Email

 

OLIMPIADA WIEDZY O INTERNECIE NET MASTERS CUP TO NAJWIĘKSZY W POLSCE DRUŻYNOWY KONKURS POŚWIĘCONY INTERNETOWI I TECHNOLOGIOM INFORMATYCZNYM.

Liczą się wiedza, doświadczenie praktyczne, umiejętne korzystanie z zasobów sieci, refleks oraz praca zespołowa.
Testy i zadania układają naukowcy z 11 najlepszych polskich uczelni informatycznych - dotyczą m.in. algorytmiki, programowania, baz danych, sieci komputerowych czy systemów operacyjnych.

Startują 3-osobowe drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych pod opieką nauczyciela prowadzącego - zapisy trwają do 7 marca 2014.

 

Więcej…
 
"Młodzi o łupkach"! Drukuj Email


Jesteś kreatywny i lubisz wymyślać różne historie? Znajomi i nauczyciele powtarzają Ci, że jesteś „bajkopisarzem"? Jeśli tak, to konkurs filmowy „Młodzi o łupkach" jest właśnie dla Ciebie!


Wymyśl historię na krótki scenariusz (max. 10 minutowy film), w którym zaprezentujesz aspekty geologiczne, środowiskowe i społeczne gazu z łupków. Film kryminalny, dokumentalny, przyrodniczy, a może science fiction? Sam zdecyduj i podziel się swoim pomysłem! Autorzy najciekawszych prac zostaną zaproszeni na dwudniowe warsztaty łączące wiedzę o gazie z formacji łupkowych z warsztatami filmowymi. Z finałowych scenariuszy najlepszy zostanie zrealizowany przez profesjonalną ekipę filmową!

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie filmowym „Młodzi o łupkach"?

 

Więcej…
 
Konkurs "Fizyka da się lubić"! Drukuj Email
Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym po raz dziesiąty przez Łódzki Oddział Polskiego Towarzystwa Fizycznego pod tytułem "Fizyka da się lubić". Konkurs adresowany jest do młodzieży zainteresowanej naukami ścisłymi, ale nie tylko, jest przewidziana także kategoria humanistyczna - literacka.

 
"Na szczęście, na zdrowie, na to Boże Narodzenie..."! Drukuj Email

Polkowickie Centrum Animacji ogłasza VII Ogólnopolski Konkurs Internetowy na najpiękniejsze życzenia świąteczne i wiersz o tematyce bożonarodzeniowej - "Na szczęście, na zdrowie, na to Boże Narodzenie...". Jego celem jest kultywowanie staropolskich tradycji świątecznych, uwrażliwianie na piękno słowa oraz pobudzanie do inwencji twórczej.

Uczestnicy mają za zadanie napisać życzenia świąteczne i/lub wiersz własnego autorstwa o tematyce związanej z Bożym Narodzeniem i przysłać je w formie elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , do dnia 7 stycznia 2014 r.

Wyniki zostaną opublikowane na stronie www.pca.pl do dnia 21.01.2014 r. Czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Szczegółowe informacje na stronie www.pca.pl oraz pod nr tel. 76 746 88 15.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 25

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.