Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna Konkursy

Aktualne konkursy
57. Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego! Drukuj Email
Uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych z terenu powiatu lubińskiego zapraszamy do wzięcia udziału w 57. Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 3 marca w CK Muza. Konkurs jest prowadzony w formach: Turniej Recytatorski, Turniej „Wywiedzione ze słowa”, Turniej Teatrów Jednego Aktora i Turniej Poezji Śpiewanej. Termin zgłoszeń upływa 27 lutego. Regulamin i karty zgłoszeń znajdziesz tutaj.
 
Konkurs pożarniczy! Drukuj Email
Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Pożarniczego „Młodzież zapobiega pożarom” odbędzie się dnia 28 lutego 2012 r. (wtorek) o godz. 11.00 na AULI

Zapisy w dniu konkursu!
Organizator: Sylwia Maliszewska
 
Eliminacje do Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki Francuskiej! Drukuj Email
Wszystkich zainteresowanych informujemy, że eliminacje do Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki Francuskiej odbędą się w czwartek 23 lutego 2012 r. o godz. 12 w sali 102.

Zapraszamy!
 
XIII Ogólnopolski Turniej Jednego Wiersza! Drukuj Email
Miejski Dom Kultury "Koszutka" w Katowicach zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie poetyckim. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: www.mdkkoszutka.pl.

Polecamy!
 
Konkurs "Najlepszy Slummer 2012"! Drukuj Email
Osoby zainteresowane udziałem w konkursie "Najlepszy Slummer 2012" organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu proszone są o kontakt z p. M. Podsiadlik do dnia 25.02.2012 r. Konkurs jest elementem programu "Literatura, profilaktyka, teatr...". Regulamin konkursu dostępny tutaj.
 
Uwaga! Konkurs językowy! Drukuj Email
Dnia 15.03.2012r. o godz. 10.00 w auli naszej szkoły odbędzie się czwarta edycja międzyszkolnego konkursu językowego - „KOMUNIKATYWNY EUROPEJCZYK”. Konkurs skierowany jest do uczniów, którzy potrafią poprawnie porozumiewać się dwoma językami – angielskim i niemieckim, angielskim i rosyjskim lub angielskim i francuskim.

Test pisemny zawierać będzie zadania wymagające prawidłowej reakcji językowej w typowych sytuacjach codziennego życia. Uczestnicy udzielać będą równocześnie odpowiedzi w dwóch językach. Każdą szkołę reprezentować może 5 uczestników, w przypadku większej ilości chętnych przeprowadzone zostaną szkolne eliminacje. Zapraszamy do udziału Smile. Zgłoszenia do konkursu przyjmują p. E. Gręda (s.04) p. N. Ossowska, p .J. Zimna (s.108) oraz wszyscy nauczyciele języków obcych.

Ostateczny termin zgłoszenia udziału - środa 02. 03. 2012r.
 
Ogólnopolski konkurs dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych. Drukuj Email
W związku z nadchodzącymi Mistrzostwami Europy w piłce nożnej oraz Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie, Fundacja Wspólnota Gdańska wraz z partnerami ogłasza ogólnopolski konkurs dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych.

 

Patroni honorowi: Pan Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego, Pan Paweł Adamowicz, Prezydent Miasta Gdańska oraz Pan Zdzisław Szudrowicz, Pomorski Kurator Oświaty.

Tematem tegorocznego konkursu - organizowanego pod hasłem "Sport" - jest szeroko rozumiana kultura fizyczna, współzawodnictwo, zasady fair play.

Organizatorzy czekają na prace inspirowane sportem, stworzone w jednej z pięciu kategorii: literackiej, plastycznej, animacji komputerowej, grafiki komputerowej, komiksowej. Termin nadsyłania prac upływa 23.03.2012 roku.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeń można znaleźć stronie Fundacji: http://www.wspolnotagdanska.pl/?idn=1456


Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

 
Konkursy Pax et Bonum! Drukuj Email
Fundacja Pax et Bonum zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursach: literackim, recytatorskim i filmowym.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem na stronie:
www.paxetbonum.pl/asy-we-wrocawiu/konkursy
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 następna > ostatnia >>

Strona 21 z 25

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.