Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna Konkursy

Aktualne konkursy
SZKOLNA INTERNETOWA GRA GIEŁDOWA (SIGG)! Drukuj Email

SZKOLNA INTERNETOWA GRA GIEŁDOWA (SIGG) to realizowany od 2002 roku  projekt adresowany do uczniów ze szkół ponadgimanzjalnych z całej Polski. Inicjatorem i pomysłodawcą SIGG była Giełda Papierów Wartościowych, a organizatorem i realizatorem jest Fundacja 2065 im. Lesława A. Pagi.

Poniżej publikujemy szczegóły dotyczące gry, a chętnych do wzięcia udziału prosimy o kontakt  z nauczycielami przedsiębiorczości.

Więcej…
 
Międzypokoleniowa Gra Miejska MEDIACJE! Drukuj Email

S-mediacje

Każdy może próbować swoich sił w Międzypokoleniowej Grze Miejskiej MEDIACJE. Do 12 września 2014 r. trwają zapisy!

Celem gry jest stworzenie przez każdą grupę strony internetowej/profilu publicznego za pośrednictwem jednego z ogólnodostępnych i bezpłatnych portali społecznościowych (np. Facebook, YouTube, Google+). Założona strona/profil służyć ma prezentacji poszczególnych etapów gry oraz podsumowania całości zadania.

Wszyscy uczestnicy gry mają możliwość rozszerzenia kompetencji medialnych poprzez udział w specjalistycznych wykładach oraz współpracę z ekspertami na poszczególnych etapach. Oprócz tego każda grupa otrzyma listę zadań do zrealizowania w trakcie gry. Dokumentacja wszystkich wyzwań opublikowana na tworzonej stronie czy profilu stanowi pracę konkursową.

Najciekawsza dokumentacja wybrana zostanie poprzez głosowanie publiczności – użytkowników serwisu Facebook śledzących profile publiczne Organizatora.
Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe w postaci aparatów cyfrowych.

Regulamin gry oraz wszystkie szczegóły dostępne na stronie: wzgorzezamkowe.pl (linki poniżej):

Chętnych prosimy o zgłaszanie się bezpośrednio do Ośrodka Wzgórze Zamkowe lub  do sekretariatu II Liceum Ogólnokształcącego.

 
I Festiwal Polskiej Piosenki Patriotycznej! Drukuj Email

Stowarzyszenie Seniorów "Trzeci Wiek" w Lubinie, MOPS - Dom Dziennego Pobytu "Senior" w Lubinie oraz CK "Muza" zapraszają do udziału w I Festiwalu Polskiej Piosenki Patriotycznej, który będzie miał miejsce 23 maja 2014 r. w godz. 11.00-13.00 w CK "Muza".

Warunki uczestnictwa, karty zgłoszeniowe i szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ!

 
Konkurs fotograficzny "Podejrzani o czytanie"! Drukuj Email

04051Miejska Biblioteka Publiczna w Lubinie Filia nr 4 zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Podejrzani o czytanie". Uczestnikami mogą być wszyscy mieszkańcy powiatu lubińskiego, którzy do dnia 09.05.2014 r. powinni wysłać lub dostarczyć osobiście do Organizatora konkursu, zdjęcie tematyczne związane z tytułem konkursu. Prace powinny być dostarczone w kopercie z danymi uczestnika i telefonem.

Format zdjęcia - 20x15 lub większe.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 15.05.2014 r. o godz. 14.00.

Na finalistów i osoby wyróżnione czekają atrakcyjne nagrody.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni telefonicznie dnia 12.05.2014 r.

 
Konkurs Powstanie Warszawskie! Drukuj Email

powstanie konkurs 2014

W związku z 70. rocznicą Powstania Warszawskiego, Fundacja „ Warszawa Walczy 1939-1945”, Muzeum Niepodległości, Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy ogłaszają 6 edycję konkursu historycznego „Powstanie Warszawskie w świadomości potomnych”.
Celem przedsięwzięcia jest utrwalenie w pamięci bohaterskiego zrywu powstańczego żołnierzy i ludności Warszawy o wolność naszej stolicy.
Organizatorzy zapraszają uczniów wszystkich typów szkół oraz wychowanków placówek edukacyjnych do wzięcia udziału w konkursie.

 
Ogólnopolski Konkurs "Bohater naszych największych igrzysk sportowych"! Drukuj Email

 

Konkurs organizowany jest przez Wrocławski Komitet Organizacyjny 10. Światowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017 Wrocław.

Celem konkursu jest wyłonienie projektu maskotki 10. Światowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017 Wrocław. Projekt należy wykonać w dowolnej technice na arkuszu papieru o wymiarach 100/70 cm lub przygotować projekt w wersji elektronicznej.

Szczegóły konkursu, zasady i pełen regulamin znajdziecie na stronie internetowej http://www.wroclaw.pl/konkurs-na-maskotke-world-games

 

Więcej…
 
Uwaga! Ważny komunikat! Drukuj Email

 

Jutro odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR.

Wszystkich uczestników zapraszamy o godz. 12.45 (po 5-tej lekcji) do sal 213, 214 (II piętro).

ŻYCZYMY POWODZENIA!

 
Międzyszkolny Festiwal Piosenki Francuskiej! Drukuj Email

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Francuskiej, który odbędzie się 3 kwietnia 2014 r. w Centrum Kultury „Muza”.

Zgłoszenia wraz z oryginalną piosenką nagraną na płycie prosimy składać w sekretariacie naszej szkoły najpóźniej do 7 marca 2014 r. Przekazane materiały zostaną zwrócone po Festiwalu. Wszelkich informacji udzielają panie Marta Szadkowska (sala 102) i Natalia Ossowska (sala 19).

Regulamin i formularz znajdziecie w zakładce
FESTIWAL

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 25

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.