Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna Konkursy

Aktualne konkursy
Komunikat! Drukuj Email
Jutro (środa 20 listopada) odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND 2013.

Uczestników zapraszamy o godzinie 12.45 do sal 214 i 203.

Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy powodzenia.
 
Uwaga! Olimpiady! Drukuj Email

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi Olimpiad - Bibliologicznej i Informatologicznej, organizowanych przez Uniwersytet Łódzki.

Znajdziecie je na stronie: http://www.olimpiadabii.uni.lodz.pl/
 
Ogólnopolski konkurs „25 lat działalności Senatu RP w wolnej Polsce”. Drukuj Email

 

W 2014 r. minie 25 lat, od kiedy dzięki demokratycznym przemianom w 1989 r. odrodził się Senat. Z tej okazji Kancelaria Senatu wraz z kuratoriami oświaty w roku szkolnym 2013/2014 organizuje ogólnopolski konkurs „25 lat działalności Senatu RP w wolnej Polsce”, skierowany do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

Cele organizatorów konkursu to nie tylko popularyzacja wiedzy o działalności Senatu, senatorów, ale również przybliżenie młodzieży mechanizmów funkcjonowania państwa i prawa.

Zachęcamy młodzież, nauczycieli i dyrektorów szkół do udziału w dwuetapowym konkursie, który zakończy się w kwietniu 2014 r. w Senacie. Zwieńczeniem wysiłków zwycięzców zmagań konkursowych będzie uczestnictwo w symulacji obrad Senatu z udziałem senatorów.

Zgłoszeń można dokonywać do 30 października 2013 r. wyłącznie poprzez wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego na witrynie edukacyjnej Kancelarii Senatu www.senat.edu.pl.

POLECAMY!

 

 
Konkurs historyczny o stanie wojennym! Drukuj Email


Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej
organizuje konkurs, którego celami są rozbudzenie zainteresowania wśród młodych ludzi tym trudnym w dziejach Polski okresem oraz uczczenie ofiar zbrodni reżimu komunistycznego.

Konkurs ma charakter ogólnopolski i skierowany jest do uczniów szkół średnich.

Składa się z dwóch niezależnych od siebie części. Pierwsza polega na napisaniu eseju na jeden spośród zaproponowanych poniżej tematów:

1. Wpływ stanu wojennego na przemiany polityczno-społeczno-gospodarcze.
2. "Czy nie było innego wyjścia?" - analiza sytuacji społeczno-politycznej początku lat 80. XX wieku w kontekście wprowadzenia stanu wojennego.
3. Stan wojenny w obiektywie opinii międzynarodowej.

Więcej…
 
Lubisz śpiewać? 1000 zł do wygrania! Drukuj Email
Wszystkich utalentowanych muzycznie uczniów, zachęcamy do wzięcia udziału w 21. edycji konkursu wokalnego dla młodzieży „Scena prezentacji młodych" - organizowanego przez lubińskie Centrum Kultury Muza. Zgłaszać można się do 12 listopada. Czynności zgłoszeniowe, których należy dokonać to: wypełnienie karty zgłoszenia (strona CK MUZA) i dostarczenie jej do organizatora konkursu.

Zwycięzca konkursu otrzyma w nagrodę 1000 zł.

Przegląd zaplanowano na 19, 20 i 21 listopada. Koncert finałowy 21 listopada 2013 r.

Uczestnicy przygotują jedną piosenkę z akompaniamentem własnym lub półplaybackiem.

Szczegółowy regulamin na stronie CK MUZA.

 
Weź udział w wyjątkowym konkursie HP! Drukuj Email


Do wygrania atrakcyjne nagrody, które pomogą Ci w efektywnej nauce: drukarka HP Deskjet Ink Advantage 3515, tablet HP Slate 7 oraz akcesoria komputerowe.


Co trzeba zrobić?

Nagraj 2-minutowy film pokazujący jak się uczysz.

Pokaż jak wygląda Twoje stanowisko do nauki. Czy przygotowujesz i umieszczasz w widocznym miejscu plany z zadaniami na poszczególne tygodnie i cały semestr? Czy masz miejsce do przypięcia fiszek z nowymi pojęciami i słówkami? Czy przygotowujesz notatki żeby usystematyzować swoje myśli? Czy dzielisz naukę na etapy? Pokaż jak najwięcej elementów i sztuczek, które sprawiają, że Twoja nauka jest efektywna!

Więcej…
 
Wielki Turniej Edukacji Medialnej! Drukuj Email
Informujemy, że Fundacja Nowoczesna Polska rozpoczęła rejestrację uczestników Wielkiego Turnieju Edukacji Medialnej. Jest to konkurs dla uczniów szkól ponadgimnazjalnych, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności i praktyczną wiedzę w zakresie tradycyjnych i nowych mediów.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie oraz na stronach internetowych:
http://edukacjamedialna.edu.pl i http://nowoczesnapolska.org.pl

POLECAMY!
 
Zatańcz i wygraj - już w sobotę - 19 października! Drukuj Email

IV Turniej Break’a w Osieku - /świetlica ul. Miedziana 69/

NAGRODA GŁÓWNA - 300zł /zasięg otwarty, ruszamy o 15.00, wstęp wolny/

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych b-boyów do Świetlicy w Osieku – ul. Miedziana 69 k/Lubina na Turniej. Udział w turnieju będzie okazją do zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych przed zgromadzoną publiką. Przez cały dzień będzie nam towarzyszyć muzyka, taniec i wiele emocji. W ramach imprezy pokazy Jurorów i zaproszonych grup tanecznych. Ciekawi ludzie, nowe znajomości, wiele wrażeń i świetna zabawa. Pobierz regulamin i do dzieła… (www.gmina.lubin.pl). Mamy nadzieję, że i tym razem licznie stawicie się do walki – czekamy na wasze pokazy!


Organizator:

Gminny Ośrodek Kultury w Raszówce

Tel. 76/8455986, fax: 76/8448233, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 25

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.