Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna Konkursy Aktualne konkursy

Aktualne konkursy
Literacka Nagroda „Pawiego Pióra” Drukuj Email

Dyrekcja Zespołu Szkół Poligraficzno-Księgarskich im. Zenona Klemensiewicza w Krakowie
serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w X edycji konkursu odbywającego się pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty, „Gazety Wyborczej”, „Tygodnika Powszechnego”, Stowarzyszenia Księgarzy Polskich, Instytutu Książki.

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie www.zspk.rix.pl

 
Konkurs historyczny – „Żołnierze Wyklęci, Bohaterowie naszej wolności” Drukuj Email

Stowarzyszenie Odra-Niemen
realizuje projekt pod nazwą „Konkurs historyczny – Żołnierze Wyklęci. Bohaterowie naszej wolności”, który jest adresowany do młodzieży szkolnej Dolnego Śląska. Celem konkursu jest między innymi- kształtowanie postaw patriotycznych młodzieży poprzez propagowanie i pogłębianie wiedzy o działalności oddziałów II Konspiracji w latach 1944-1963;
Regulamin konkursu w załączeniu.

 
Wojewódzki konkurs „ Losy Polaków na Wschodzie w latach 1939-1956” Drukuj Email

Celem konkursu jest: propagowanie wśród dzieci i młodzieży wiedzy o losach Polaków w latach 1939-1956, wzmacnianie postaw patriotycznych i poczucia tożsamości narodowej, rozwijanie pasji badawczej i talentu twórczego dzieci i młodzieży oraz poszukiwanie prawdy historycznej. Szczegółowy regulamin konkursu, metryczka oraz arkusz ewaluacji zgłoszonych projektów w załączeniu.

 
VII edycja konkursu - „My Polacy -My Dolnoślązacy” Drukuj Email
Prywatne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu, „Gość Niedzielny” Redakcja Wrocławska zapraszają uczniów III klas gimnazjalnych oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa dolnośląskiego do wzięcia udziału w VII edycji konkursu: „My Polacy-My Dolnoślązacy”.

Praca konkursowe należy składać do dnia 18 listopada 2011r. Szczegółowe informacje (regulamin, tematy) dostępne są na stronie www.liceum-wroc.salezjanie.pl
 
IV Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej Drukuj Email
Wydawnictwo „Charaktery” organizuje  IV Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej skierowany jest on do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a jego celem jest promowanie wiedzy psychologicznej wśród młodzieży oraz wsparcie nauczycieli i pedagogów w edukacji psychologicznej. Eliminacje do turnieju odbędą się w postaci testu on – line. Sto osób z najlepszymi wynikami spotka się w finale, który odbędzie się 14 kwietnia 2012 r. w Warszawie.
Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie  www.charaktery.eu/turniej

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 następna > ostatnia >>

Strona 28 z 28

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.