Do ulubionych

Strona główna Sport Osiągnięcia Rok szkolny 2012/2013

Osiągnięcia sportowe 2011/2012
Złoty medal dla Marty Knull! Drukuj Email

Tegoroczna absolwentka naszego LO Marta Knull kolejny raz dowiodła o swej ponadprzeciętnej sprawności fizycznej. W trakcie Mistrzostw Polski LZS w Lekkiej altletyce, które odbyły się w Siedlcach, zdobyła złoty medal w biegu na 400 m oraz srebrny medal na dystansie 200 m.

Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Mistrzyni Dolnego Śląska w oszczepie! Drukuj Email
Z radością informujemy, że nasza koleżanka z klasy IIg Agnieszka Zamojtel zdobyła złoty medal w rzucie oszczepem na Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów i Młodszych Juniorów w Lekkiej Atletyce w Bogatyni. To ta sama impreza sportowa, w trakcie której swój życiowy rekord osiągnęła Marta Knull. Agnieszka po raz kolejny zwycięsko rzucając oszczepem, dowiodła, że posiada niesamowity potencjał i możliwości w tej konkurencji.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Życiowy rekord Marty Knull! Drukuj Email
5 maja 2012 r. odbyły się w Bogatyni Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów i Młodszych Juniorów w Lekkiej Atletyce. W sumie lubińscy sportowcy przywieźli z tej imprezy aż sześć medali. Wśród nich znalazła się tegoroczna absolwentka II LO (klasa IIIe) Marta Knull, zdobywając w kategorii juniorów złoty medal w biegu na 200 m. Zwycięstwo zapewnił jej wynik - 25,12, będący tym samym jej rekordem życiowym.

Gratulujemy naszej koleżance i życzymy sukcesów, zarówno tych sportowych, jak i maturalnych!

Mistrzostwa Dolnego Śląska w piłce ręcznej dziewcząt! Drukuj Email

W dniu 24 kwietnia w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w piłce ręcznej dziewcząt.

Zawodniczki II LO WYGRAŁY !!!

W turniej udział wzięły dziewczęta z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Oleśnicy, Zespołu Szkół Licealno-Gimnazjalnych z Mirska, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Ziębic i reprezentacja II LO w Lubinie. Po zwycięstwie w pierwszym meczu z ZSP z Ziębic 18:9, nasza reprezentacja w meczu finałowym pokonała ZSLG z Mirska 15:11.

PO RAZ KOLEJNY ZAWODNICZKI PIŁKI RĘCZNEJ NASZEJ SZKOŁY ZDOBYŁY TYTUŁ MISTRZYŃ DOLNEGO ŚLĄSKA.

Dziekujemy !

Poniżej skład reprezentacji...

Więcej…

Mistrzostwa Strefy Legnickiej w piłce ręcznej chłopców! Drukuj Email
W dniu 18 kwietnia 2012r. w ZSOiT w Legnicy odbyły się Mistrzostwa Strefy Legnickiej w piłce ręcznej chłopców. Po zaciętej walce drużyna chłopców naszej szkoły zajęła ostatecznie II miejsce.

Mistrzostwa Strefy Legnickiej w piłce ręcznej dziewcząt! Drukuj Email
W dniu 17 kwietnia 2012r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Strefy Legnickiej w piłce ręcznej dziewcząt. Po zwycięstwach z Liceum Ogólnokształcącym ze Złotoryi (22:1) i Zespołem Szkół z Chocianowa (29:6) drużyna II LO zdobyła I miejsce i awansowała do Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego, które odbędą się 24 kwietnia!

Poniżej prezentujemy skład drużyny...

Więcej…

Brąz dla Patryka! Drukuj Email
W marcu tego roku odbyły się w Lesznie  Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie. Wziął w nich udział nasz uczeń Patryk Milewicz. Po ćwierćfinałowych walkach zapewnił on sobie brązowy medal. Jest to bardzo ważne trofeum, dlatego gratulujemy Patrykowi i życzymy dalszych sukcesów!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.