Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna 25-lecie II LO w Lubinie 25-lecie II LO w Lubinie

25-lecie II LO w Lubinie


Drukuj Email

DRODZY ABSOLWENCI,

Podajemy szczegółowe informacje organizacyjne, dotyczące obchodów 25-lecia szkoły w dniu 15 czerwca 2012r. (piątek):

 

1100- Msza święta w intencji absolwentów i całej Społeczności II LO w Lubinie, której przewodniczyć będzie Ksiądz Biskup Diecezji Legnickiej Marek Mendyk (Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej w Lubinie)

 

1215-1230- Korowód gości i uczestników zjazdu ulicami Lubina (z kościoła do siedziby szkoły przy Al. Niepodległości 31 z towarzyszeniem Młodzieżowej Orkiestry Diecezji Legnickiej pod dyrekcją Marka Garcarza)

 

1230- Odsłonięcie tablicy poświęconej pamięci Stanisława Toczka – DYREKTORA ZAŁOŻYCIELA II LO w Lubinie (hol główny przy wejściu do szkoły)

 

1300-1500- Uroczysta Gala 25-lecia (Hala sportowa w szkole)

 

1500-1700

 • Spotkania z nauczycielami
 • Poczęstunek w salach na II piętrze
 • Zwiedzanie wystawy 25-lecia (Aula Szkolna – parter)

 

 • Możliwość zakupu pamiątek zjazdowych (kiosk –Portiernia- parter- czynny w godz. 900-1030 oraz 1500-1700.
 • UWAGA!
  Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymają gratis pamiątkowy znaczek zjazdowy (przy wejściu do hali na galę).

 

1700-2400- Biesiada Towarzyska – „Ranczo” Lubin (przy wejściu obowiązywać będą bony konsumpcyjne, które można będzie odebrać w dniu obchodów w szkole (parter – obok auli) w godz. 900-1030 oraz 1500-1700, a następnie przy wejściu na Ranczo w godz. 1700-1900. Do otrzymania bonu uprawnione będą, za okazaniem dokumentu tożsamości, tylko osoby, które dokonały stosownych wpłat w wyznaczonych wcześniej terminach. Z powodu braku możliwości organizacyjnych szkoła nie będzie pośredniczyć w załatwianiu „wejściówek” do Ranczo dla osób, które nie dopełniły stosownych formalności w terminie do 6 czerwca 2012r.

 

W obiekcie "Ranczo" obowiązują zasady jak na imprezach plenerowych przy grillu (m.in. samoobsługa). Miejsca siedzące na ławach drewnianych. W razie niepogody zadaszenie (parasole, namioty).

 

W menu (w ramach bonu):

 • zupa (do wyboru grochowa lub gulaszowa)
 • 3 piwa (wymienne na inny napój, np. herbatę, kawę, wodę, colę)
 • kawałek karkówki
 • kiełbaska
 • chleb ze smalcem, ogórek kwaszony

Dla chętnych istnieje możliwość zakupu dodatkowej konsumpcji w bufecie obiektu. W tle towarzyszyć nam będzie muzyka disco, dla chętnych do pląsów organizator zapewnia drewnianą podłogę.

 

Prosimy o przekazywanie niniejszych informacji Koleżankom i Kolegom, gdyż nie przewidujemy rozsyłania ich do Państwa Absolwentów indywidualnie.


Wszystkim życzymy dobrej zabawy i samych wspaniałych przeżyć jubileuszowych. Bądźmy razem w tym wyjątkowym dla II LO dniu !


Z pozdrowieniem

Organizatorzy Zjazdu ABSOLWENTÓW 
Drukuj Email
 
Drukuj Email
Dyrekcja II LO zwraca się do wszystkich absolwentów - byłych członków chóru mieszanego "CONCORDIA" - z apelem o udział w wykonaniu kilku utworów chóralnych /m.in. Gaude Mater/ podczas uroczystości jubileuszowych.

Najbliższe spotkania (próby) odbędą się 02 oraz 09 czerwca 2012r. o godz. 10.00 w sali 108 II LO.

Prosimy o kontakt - tel. 691 969 826

ZAPRASZAMY!
 
Drukuj Email
Zapraszam Panią/Pana na Zjazd Absolwentów, który odbędzie się z okazji 25-lecia istnienia szkoły w dniu 15 czerwca 2012r. Miło mi poinformować, że tę uroczystość objął honorowym patronatem Pan Robert Raczyński – Prezydent Miasta Lubina.

Planowany harmonogram zjazdu przedstawia się następująco:

1000 – 1600 } uroczystości oficjalne (udział bezpłatny)

1700 – ….. } biesiada koleżeńska uczestników zjazdu – Ranczo Lubin –
wpisowe 50zł (płatne na wskazane konto w terminie zgodnym z
późniejszym ogłoszeniem)

Proszę o przekazanie zaproszenia Koleżankom i Kolegom z licealnej klasy. Wszystkim zaangażowanym w organizację zjazdu bardzo zależy na Państwa obecności. W dniach 01.03.2012r. – 31.03.2012r. należy zadeklarować udział w uroczystościach poprzez wypełnienie ankiety, która będzie dostępna na stronie szkoły www.2liceum.eu/25-lecie. Tam będą również ukazywać się szczegółowe informacje dotyczące zjazdu.Z pozdrowieniami
Jolanta Dubińska
Dyrektor II LO w Lubinie
 
Drukuj Email
Ankieta dla uczestnika zjazdu będzie aktywna od 01 marca do 31 marca 2012r.


ANKIETA
(kliknij aby uzupełnić ankiete)

!!! UWAGA !!!

ANKIETA ZAKOŃCZONA Z DNIEM

15 KWIETNIA 2012R.
 


Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.