Kalendarz imprez Drukuj

Licealiada
Kalendarz imprez SZS dla szkół ponadgimnazjalnych powiatu lubińskiego

W zawodach startuje rocznik 1989 i młodsi szkół:
I LO, II LO, ZS nr 1, ZS Nr 2, ZSZiO, SLO, ZSS-S, ZS Chróstnik, ZS Rudna

Podział na grupy eliminacyjne w grach zespołowych w gestii organizatora mistrzostw powiatu.

# Dyscyplina Data Organi-
zator
Data, organizator
Eliminacje Powiat Podstrefa Strefa Województwo
1 Szkolna
liga l.a.
Zgłoszenia
koresp.
22.09.2008
22.05.2009
ZS Nr 2 Zgłoszenia do 20.09.2008
do SZS Dolny Śląsk
01.10.2008 jesień
24.04.2009 wiosna
2 Sztafetowe
biegi
przełajowe
----- 30.09.2008 ZS Nr 2 ----- ----- 10.10.2008
Olszyna
3 Rowery
górskie
----- ----- ----- Zgłoszenia do 20.09.2008
do SZS Dolny Śląsk
03.10.2008
Wałbrzych
4 Badminton ----- ----- ----- Zgłoszenia do 20.09.2008
do SZS Dolny Śląsk
20.11.2008
Wrocław
5 Halowa
piłka nożna
dziewcząt
27.11.2008 09.12.2008 I LO
(ZS Nr 2)
Zgłoszenia do 01.11.2008
do SZS Dolny Śląsk
26.02.2009
Wałbrzych
6 Halowa
piłka nożna
chłopców
03.12.2008 12.12.2008 ZSZiO Zgł. do
01.11.2008 DŚ
16.02.2009
Legnica
23.02.2009
Legnica
7 Siatkówka
dziewcząt
18.12.2008 14.01.2009 II LO 03.02.2009
Góra
11.02.2009
Jawor
24.02.2009
Jawor
8 Short-track ----- ----- ----- Zgłoszenia do 31.12.2008
do SZS Dolny Śląsk
05.02.2009
Wrocław
9 Narciarstwo
alpejskie
----- ----- ----- Zgłoszenia do 31.12.2008
do SZS Dolny Śląsk
16-17.02.2009
Jugów Park
10 Snowboard ----- ----- ----- Zgłoszenia do 31.12.2008
do SZS Dolny Śląsk
18.02.2009
Jakuszyce
11 Siatkówka
chłopców
07.01.2009 15.01.2009 II LO 04.02.2009
Głogów
12.02.2009
Głogów
25.02.2009
Bielawa
12 Tenis
stołowy
----- 06.01.2009 I LO ----- 09.03.2009
11.03.2009
Legnica
27.03.2009
Brzeg Dolny
13 Koszykówka
dziewcząt
09.01.2009 11.02.2009 ZS Nr 1 20.02.2009
Polkowice
02.03.2009
Polkowice
18.03.2009
Polkowice
14 Koszykówka
chłopców
12.01.2009 13.02.2009 ZS Nr 1 23.02.2009
Głogów
03.03.2009
Głogów
19.03.2009
Świdnica
Jelenia Góra
15 Piłka ręczna
dziewcząt
06.02.2009 18.02.2009 II LO 27.02.2009
Lubin
10.03.2009
Chojnów
03.04.2009
Świebodzice
16 Pływanie ----- 09.02.2009 ZSZiO Zgł. do 05.02
do ZS Polkowice
19.02.2009
Polkowice
-----
17 Piłka ręczna
chłopców
17.02.2009 25.02.2009 II LO 05.03.2009
Lubin
16.03.2009
Lubin
06.04.2009
Lubin
18 Szachy ----- 04.03.2009 ZS Chróstnik
w MDK
----- 26.03.2009
Legnica
02.04.2009
Zamek Książ
19 Biegi
na orientację
----- ----- Zgłoszenia do 01.04.2009
do SZS Dolny Śląsk
Półfinał
09.04.2009
Wrocław
03.06.2009
Wrocław
20 Aerobik
rekreacyjny
----- ----- ----- Zgłoszenia do 01.04.2009
do SZS Dolny Śląsk
22.04.2009
Wrocław
21 Indywidualny
bieg
przełajowy
----- 24.04.2009 ZS Nr 2 Zgłoszenia do 01.04.2009
do SZS Dolny Śląsk
18.04.2009
Wrocław
22 Indywidualne
mistrzostwa
w l.a.
----- 13.05.2009 ZS Nr 2 Zgłoszenia do 01.05.2009
do SZS Dolny Śląsk
02.06.2009
Wrocław
23 Streetball ----- ----- ----- Zgłoszenia do 01.05.2009
do SZS Dolny Śląsk
30.05.2009
Wrocław
24 Siatkówka
plażowa
----- 14.05.2009 ----- Zgł. do
01.05.2009
06.06.2009
Legnica
13.06.2009
Wrocław