Spartakiada Drukuj
W dniu 16.09.2011r. uczniowie naszej szkoły kolejny raz zwyciężyli w SPARTAKIADZIE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH. Wzięły w niej udział wszystkie szkoły średnie powiatu lubińskiego. Zawody obejmowały 10 różnych konkurencji, w których nasi uczniowie zajmowali czołowe miejsca. Naszą szkołę reprezentowało 60 uczniów i uczennic.

Szkołę reprezentowali:


Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

 

Sztafeta 10x200m:

Dziewczęta:

  1. Knull Marta 3e
  2. Idzikowska Karolina 3c
  3. Chojniak Sandra 2b
  4. Godek Justyna 1c
  5. Mikulska Małgorzata

Chłopcy:

  1. Lubaś Tomasz 2b
  2. Nowakowski Piotr 2d
  3. Napierała Bartosz 1b
  4. Wójcik Tomasz 1b
  5. Pilch Patryk 1a
  6. Wcisło Krzysztof 2a

Tor przeszkód:

Dziewczęta:

1. Haczkowska Aleksandra 2b

2. Lenczuk Malwina 1d

3. Paszkiewicz Anna 2b

4. Hryc Monika 2e

Chłopcy:

  1. Sitarski Konrad 1c
  2. Kamecki Maciej 1b
  3. Prusicki Łukasz

Skoki w dal z miejsca:

Dziewczęta:

  1. Bób Małgorzata 2b
  2. Włodarczyk Marta 2f
  3. Kwaśnicka Klaudia 2f
  4. Zyguła Kinga 2f
  5. Pytlarz Natalia 2f

Chłopcy:

1. Osadczuk Jakub 2c

2. Bulak Dawid 2g

3. Wolniaczyk Paweł 2f

4. Górka Marcin 2a

5. Czeszek Patryk 2a

Szachy:

  1. Malec Robert 2b
  2. Wojtun Weronika 2b

Strzał do bramki piłką do rugby:

Dziewczęta:

1. Krawczyńska Jowita 3f

2. Marciniak Joanna 3f

3. Skoczek Maja 2f

Chłopcy:

1. Jężak Patryk 1d

2. Pawlik Krzysztof 1a

3. Ładan Kamil 2g

Dwa ognie:

  1. Lisowicz Pola 3c
  2. Bartkowiak Karolina 3c
  3. Rzepa Angelika 3e
  4. Brenkus Karolina 3e
  5. Dyczko Dagmara 3e
  6. Robótka Agnieszka 3f
  7. Panek Angelika 1d

Siłowanie na rękę:

  1. Gabera Jacek 2g
  2. Klimkiewicz Jarosław 2h

Przeciąganie liny:

  1. Szpunar Wojciech 2g
  2. Bartocha Mateusz 2a
  3. Drozd Bartosz 2a
  4. Dziedzic Dawid 3f
  5. Dec Adam 2g
  6. Lipiński Damian 2f
  7. Mizerski Dawid 2d
  8. Lis Jakub 1c

Siatkówka:

Dziewczęta:

1. Resiak Kinga 3b

2. Łapot Karolina 2e

3. Poręba Karolina 2f

4. Ćwiok Angelika 2g

Chłopcy:

1. Szechnicki Robert 3g

2. Poliwka Marcin 3a

3. Żołędziewski Oskar 3a

4. Makowski Adam 2a


Kolejna Spartakiada za rok !