Najlepsi z najlepszych 2013! Drukuj
Wielu uczniów II LO osiąga znakomite wyniki w nauce. Pożegnaliśmy rok szkolny 2012/2013. To dobry moment by pokusić się o małe podsumowanie naszego dorobku.

Poniżej zamieszczamy listę uczniów z największą średnią ocen w tym roku szkolnym.






lp.

nazwisko i imię

klasa

średnia

zachowanie

1.

Kotliński Kamil

1a

5,13

wzorowe

2.

Spirovska Katarzyna

1a

5,13

wzorowe

3.

Karol Michał

1a

5,00

wzorowe

4.

Spirovska Izabela

1a

5,00

wzorowe

5.

Terlecki Szymon

1a

4,88

wzorowe

6.

Sobieraj Adrian

1a

4,75

bardzo dobre

7.

Szopa Paweł

1a

4,75

wzorowe

8.

Adamczyk Marek

1b

4,94

bardzo dobre

9.

Benedyk Andrzej

1b

4,75

wzorowe

10.

Dunin Julia

1b

5,00

wzorowe

11.

Guzera Monika

1b

5,00

wzorowe

12.

Jach Aleksandra

1b

4,94

wzorowe

13.

Jagiełła Mateusz

1b

5,00

wzorowe

14.

Kozioł Alina

1b

4,75

wzorowe

15.

Leszkiewicz Weronika

1b

5,19

wzorowe

16.

Matkowski Jakub

1b

4,88

bardzo dobre

17.

Sawicka Marta

1b

4,75

wzorowe

18.

Grzyb Agnieszka

1c

4,75

wzorowe

19.

Kapusz Michał

1c

4,75

bardzo dobre

20.

Kosior Jakub

1c

4,75

bardzo dobre

21.

Paszkiewicz Agnieszka

1c

4,81

wzorowe

22.

Wójcik Magdalena

1c

4,81

bardzo dobre

23.

Zygler Klaudia

1c

4,75

wzorowe

24.

Bartosiewicz Aleksandra

1e

5,13

wzorowe

25.

Świekatowska Anna Maria

1e

5,13

wzorowe

26.

Jurkiewicz Balbina

1e

5,06

wzorowe

27.

Nojek Urszula

1e

4,88

wzorowe

28.

Bobeła Adriana

1f

5,13

wzorowe

29.

Kurasiak Lucyna

1f

4,93

wzorowe

30.

Janczak Maria

1f

4,75

bardzo dobre

31.

Bednarz Magdalena

1g

4,75

wzorowe

32.

Cyrulak Justyna

1g

4,94

wzorowe

33.

Drewniak Anna

1g

4,80

bardzo dobre

34.

Dubińska Joanna

1g

4,88

wzorowe

35.

Janczak Aleksandra

1g

4,80

bardzo dobre

36.

Mordarska Natalia

1g

5,00

bardzo dobre

37.

Oślak Patrycja

1g

5,19

wzorowe

38.

Pałaszewski Grzegorz

1g

4,75

bardzo dobre

39.

Rak Adrianna

1g

5,06

wzorowe

40.

Szewczykowski Kacper

1g

5,25

wzorowe

41.

Wierzbicki Piotr

1g

4,81

bardzo dobre

42.

Dec Adrianna

2a

5,00

wzorowe

43.

Gajewska Joanna

2a

5,07

wzorowe

44.

Kiliciński Jarosław

2a

4,86

wzorowe

45.

Litwińczuk Joanna

2a

5,21

wzorowe

46.

Matuszów Joanna

2a

5,71

wzorowe

47.

Paluch Piotr

2a

4,79

bardzo dobre

48.

Pawlik Krzysztof

2a

4,86

bardzo dobre

49.

Pietras Małgorzata

2a

5,21

wzorowe

50.

Mikus Wojciech

2a

4,79

wzorowe

51.

Trzos Maciej

2a

5,07

bardzo dobre

52.

Walczak Michał

2a

5,14

bardzo dobre

53.

Brzezowski Tomasz

2b

5,21

wzorowe

54.

Ptak Tomasz

2b

5,00

wzorowe

55.

Romanowicz Dawid

2b

5,00

wzorowe

56.

Wysłocka Magdalena

2b

5,00

wzorowe

57.

Inglot Kinga

2b

4,93

wzorowe

58.

Madera Urszula

2b

4,93

wzorowe

59.

Kowalski Michał

2b

4,93

wzorowe

60.

Młodzik Mateusz

2b

4,86

bardzo dobre

61.

Wójcik Tomasz

2b

4,86

bardzo dobre

62.

Bortniak Ewa

2b

4,79

wzorowe

63.

Czaja Kamil

2b

4,79

wzorowe

64.

Wróblewski Wojciech

2b

4,79

wzorowe

65.

Godek Justyna

2c

5,00

wzorowe

66.

Stryjak Sebastian

2d

5,13

wzorowe

67.

Golińczak Anna

2d

4,80

wzorowe

68.

Lenik Izabela

2d

4,80

wzorowe

69.

Machowiak Aneta

2e

5,14

wzorowe

70.

Kabat Kalina

2e

5,13

wzorowe

71.

Członka Martyna

2e

5,07

wzorowe

72.

Andrachiewicz Rafał

2e

5,07

wzorowe

73.

Wapińska Karolina

2e

4,79

wzorowe

74.

Dudziak Magdalena

2f

4,86

wzorowe

75.

Wójcik Sebastian

2f

4,79

wzorowe

76.

Fuchs Ewa

2f

4,77

wzorowe

77.

Mateja Małgorzata

2g

5,27

wzorowe

78.

Birut Mateusz

3a

5,31

wzorowe

79.

Ekiert Przemysław

3a

5,27

wzorowe

80.

Gawlik Szymon

3a

5,19

wzorowe

81.

Gąsior Karol

3a

4,75

wzorowe

82.

Krzyśko Radosław

3a

4,94

wzorowe

83.

Sieradzki Dominik

3a

4,88

wzorowe

84.

Zając Grzegorz

3a

4,94

wzorowe

85.

Błaszczyk Martyna

3b

5,00

wzorowe

86.

Cieślik Katarzyna

3b

5,25

wzorowe

87.

Haczkowska Aleksandra

3b

5,00

wzorowe

88.

Kowalski Michał

3b

5,25

wzorowe

89.

Lachawiec Michał

3b

5,07

wzorowe

90.

Lubaś Tomasz

3b

5,00

wzorowe

91

Łuczak Justyna

3b

4,88

wzorowe

92.

Malik Magdalena

3b

4,94

wzorowe

93.

Maliszewska Laura

3b

5,20

wzorowe

94.

Olczyk Aleksandra

3b

5,00

wzorowe

95.

Paszkiewicz Anna

3b

5,06

wzorowe

96.

Pawluch Marek

3b

5,06

wzorowe

97.

Podraza Patrycja

3b

5,06

wzorowe

98.

Raksa Marcin

3b

5,44

wzorowe

99.

Wojtun Weronika

3b

5,13

wzorowe

100.

Żuber Sylwia

3b

5,19

wzorowe

101.

Bober Bartosz

3c

5,00

wzorowe

102.

Dunin Michał

3c

4,75

wzorowe

103.

Klimczak Martyna

3c

4,88

wzorowe

104.

Sadowska Barbara

3c

4,93

wzorowe

105.

Szypuła Paulina

3c

4,93

wzorowe

106.

Urban Alicja

3c

4,75

wzorowe

107.

Witiak Ewelina

3c

4,75

wzorowe

108.

Skiba Aleksandra

3d

4,76

wzorowe

109.

Berechulka Monika

3e

4,94

wzorowe

110.

Bilska Kamila

3e

4,81

wzorowe

111.

Bobeła Anna

3e

5,13

wzorowe

112.

Choma Anna

3e

4,94

wzorowe

113.

Guzik Paulina

3e

4,75

wzorowe

114.

Karolczak Piotr

3e

4,75

wzorowe

115.

Matijczak Iwona

3e

5,13

wzorowe

116.

Ryśkiewicz Ewelina

3e

4,88

wzorowe

117.

Szmaj Martyna

3e

5,00

wzorowe

118.

Pieniacki Paweł

3e

4,75

wzorowe

119.

Kudyba Ewelina

3e

4,75

wzorowe

120.

Gruszka Alicja

3f

4,88

wzorowe

121.

Wójcik Krystian

3f

4,75

wzorowe

122.

Bulak Dawid

3g

5,06

bardzo dobre

123.

Korczak Justyna

3g

4,80

wzorowe

124.

Skobel Paula

3g

4,75

bardzo dobre

125.

Szpunar Wojciech

3g

4,75

bardzo dobre

126.

Zamojtel Agnieszka

3g

4,75

bardzo dobre

127.

Domagała Anna

3h

5,00

wzorowe

128.

Sośnij Martyna

3h

4,81

wzorowe

129.

Stelmaczonek Dagmara

3h

4,94

wzorowe


Frekwencja 100%:

  • Piotr Pruszczyk 1d
  • Urszula Nojek 1e
  • Patrycja Polańska 1e
  • Mateusz Birut 3a (100% przez 3 lata nauki)
  • Marek Pawluch 3b
  • Emilia Jędrzejczyk 3g (100% przez 3 lata nauki)